Keila-Joa Loss Schloss Fall: muuseum, butiikhotell & restoran

Vaata meid:

Üritused Keila-Joa lossis

LIITU  UUDISKIRJAGA

Ole esimene, kes saab teavituse uutest eripakkumistest ning lähenevatest üritustest! 
Kõikide uudiskirjaga liitujate vahel loosime välja majutuse kahele Väikemõisa Delux toas.

Piletid saadaval PILETILEVIS ja Keila-Joa lossi kassas.
Lisa info +372 56 288287

No event found!


KONTSERDID

Muusikaline salong Salon d’Opera
03.07.2022 kell 17.00

Veeda muusikaline kevadõhtu romantilises Keila-Joa lossis imekaunite ooperi- ja operetimeloodiate saatel.
Esinevad: sopran Ille Saar, klaveril saadab pianist Pille Saar.

Ille Saar (sopran, EMTA/Milano Konservatoorium) on pärit muusikute perekonnast. Ta alustas kooriartistina, tehes koostööd ka Paavo Järviga ning võites 2004. aastal Ellerheina koori ridades Grammy auhinna, osaledes hiljem ka konkurssidel ja kontserttuuridel paljudes maailma paikades (Euroopa, Jaapan, Kanada). Ille on olnud Naan Põllu nimelise RO Estonia “Noore laulja preemia” (2014) ja Pille Lille Muusikute Toetusfondi “Noor Laulja 2019” preemia laureaat. Lisaks kontserdi- ja teatritegevusele on Ille esindanud edukalt Eestit rahvusvahelistel noorte ooperilauljate konkurssidel Itaalias.

Pille Saar (Moskva Riiklik Konservatoorium/ TRK) on pianist ja Tallinna Ülikooli klaveriõppe lektor. Oma kontsertreisidel on Pille esinenud Taanis, Norras, Lätis, Leedus, Venemaal, Ukrainas, Moldovas, Saksamaal, Austrias, Šveitsis, Itaalias, Portugalis ja Hispaanias. Ta on olnud Rahvusooper Estonia ooperisolistide klaverisaatja mitmetel kontsertitel nii Eestis kui Rootsis ning edukalt osalenud arvukate instrumentaalkoosseisude pianistina mitmel pool Eestis ja välismaal. 2018. aasta jaanuaris esines ta maineka La Scala ooperiühingu korraldatud kontserdil “Eesti 100” Milanos (Itaalia). Ta on olnud Ludwig van Beethoveni IV klaverikontserdi op. 58 solist ning ka sama helilooja Klaverifantaasia koorile ja orkestrile solist koostöös Baltimaade orkestritega. Ta on võitnud Rahvusvahelise pianistide konkursi Ústí nad Labem´is Tšehhis (1974) ja M. K. Čiurlionis´e nim. rahvusvahelise pianistide ja organistide konkursi Vilniuses (Leedu).

Piletid saadaval PILETILEVIS

Muusikasalong Kellaviietee – Five O’Clock Tea

Keila-Joa loss jätkab populaarset pühapäevast muusikasalongi, kus saab nautida kohvi, teed ning desserti. Tutvuda lossi ja muuseumiga ning saada osa meeleolukatest muusikahetkedest. Kõik see toimub lossi ajaloolises interjööris, kust avaneb kaunis vaade jõele ja pargile.

Musitseerivad tuntud virtuoosid ja tulevikutalendid. Esitlusele tulevad tuntud klassikud kui ka muusikalised improvisatsioonid.

Seoses muusikasalongi populaarsusega palume enne kontserdile tulekut täpsustada vabade kohtade olemasolu.

Piletid saadaval PILETILEVISTOIMUNUD KONTSERDID

Peeter Musta maalinäituse ”Belle Vue” avamine koos jazz kontserdiga – Art, Jazz & Wine
22.mai 2022 kell 17.00

Näitus “Belle Vue” on kogumik põgusaid ja kauneid vaateid, kus kunstnik pakub võimaluse süüvida ilu ja esteetika positiivse mõju jõule.
Figuurid maalidel moodustavad sisekaemusliku atmosfääri pannes vaataja vastastikku seisma oma enese minaga. Peeter Musta maalinäitust võib lugeda manifestiks soovile olla avatud elu võimalustele, olla hoitud ja hoolitud.
Belle Vue ei ole pelgelt aktinäitus, Musta loomingus näeb naist kui muusat, kui inspiratsiooniallikat. Personaalsed kuid ühtlasi sümboolsed figuurid maalidel oleks justkui võtmeks vaataja fantaasiamaailma.

Jazzi kontserdil esineb vokaal Susanna Aleksandra ning pianist Joonas Haavisto.

Susanna Aleksandra, eesti laulja-helilooja ning sõndade autor, on karismaatiline ning mahedahäälne laulja. Susanna peab tähtsaimaks lugude jutustamist ning meloodilisust. Ta on lõpetanud Sibeliuse Akadeemia jazzmuusika bakalaureuse ning on hetkel lõoetamas samas koolis magistrit. 2020.aasta märtsis ilmus Susannal album “The Siren” Jaapanis ning 2021. aasta jaanuaris Soomes. Album on saanud laialdaselt positiivset vastukaja üle maailma.
Joonas Havisto, Soome ainus Steinway artist, on nii kriitikute kui publiku poolehoiu võitnud pianist. Oma trioga on ta andnud välja neli albumit ning esinenud suurtel festivalidel nagu Tokyo Jazz Festival, Pori Jazz, Jazzcolors Festival Pariisis, Jazzahead Bremenis jm.

Piletid saadaval PILETILEVIS

Orthodox Singers kontsert ”Ülestõusmispühad aadlimõisas”
01.mai 2022 kell 17.00

Professionaalsetest muusikutest koosnev Orthodox Singersi ansambel tegutseb rohkem, kui 31.aastat. Nende repertuaari kuuluvad peamiselt varased õigeusu kirikulaulud, kuid viimastel aastatel rikastasid nad seda kaasaegsete eesti ja vene heliloojate loominguga, mis jälgib iidseid õigeusu traditsioone. Ansambli esinemismaneeri iseloomustab täielik süvenemine pühakirja igasse sõnasse, laitmatu hääletehnika ja stiilitaju. Kriitikud on korduvalt esile tõstnud ansambli lausa üleloomulikku oskust säilitada  esitamise käigus teose vormiühtsus, saavutades samal ajal võrratult dünaamilise piano, mida kõige paremini kirjeldab väljend ”heli sulab ära”. Ansambel koosneb kutselistest muusikutest ja on pühendunud õigeusu kirikulaulule, mida kontserdisaalis saab harva kuulata. Ansambli looja, dirigent ja kunstiline juht on Valeri Petrov, kes on saanud tänavu prestiižikat Eesti Kultuurkapitali Helikunsti Sihtkapitali aastapreemiat. 

Piletid saadaval PILETILEVIS

Jõulumuusika festival ”Kirikupühad Maarjamaal”
6. jaanuar 2022

Kolmekuningapäev ja õigeusu jõulud 

Evelin Samuel-Randvere (laul), Johan Randvere (klaver)

Ajaloolise mõisalossi pühadesära lummuses rullub lahti Evelin Samueli lauljaks kasvamise teekond. Väike Evelin teadis juba viie aastaselt, et tahab saada lauljaks. Kuidas see alguses minema hakkas, kuidas hakkas hästi ja väga hästi minema, kuidas oli esimene kohtumine Jaak Joalaga, kuidas Eurovisioonil võeti Samueli nimelist artisti Iisraelis eriliselt vastu jne jne. Säravad muusikud räägivad kõigest sellest hubaselt ja lõbusalt kauni muusika saatel. Eriti hästi sobib kava aasta algusesse, kus terve aasta ja kõik on veel ees.

Korraldaja: Corelli Music
www.corelli.ee
www.fb.com/corellimusic

PILETID: 25 €

Piletid saadaval PILETILEVIS

Orthodox Singers kontsert “Balti palve” 5.september 2021

Kavas on Eesti, Läti, Leedu ja tuntud euroopa heliloojate vaimulikud teosed.

Keila-Joa lossi Schloss Fall ajaloolises Muusikasaalis kõlab kaunis muusika ansamblilt Orthodox Singers

Ansambli ORTHODOX SINGERS lauljad on professionaalsed muusikud, kes tunnevad ja kasutavad erinevatele ajastutele iseloomulikke esitamisvõtteid. Ansambli esinemisgraafik on tihedalt täis kontserte ja kontserdituure nii Eestis kui välismaal. Kunstiline juht ja dirigent Valeri Petrov.

Piletid saadaval PILETILEVIS

ANETT – Debüütalbumi ”Morning After” esitluskontsert

2021. Aasta Eesti Muusikaauhindadel Aasta Naisartisti ja Aasta Popartisti tiitli saavutanud Anetton uude albumisse kogunud nii suurlinna energia kui ka looduses peituva hingerahu.  “Morning After” on isikliku mõtestatusega album, milles kumavad hingestatud ja ausad sõnumid läbi Aneti signatuuriks saanud viskimesiselt maheda tämbri ja modernse R&B/souli helimaailma. 

Tegemist on Aneti karjääri seni suurima kontserdiga, kus esitusele tuleb uue albumi muusika ning ka varasem looming, eriseadetes. Kontserdi teeb eriliseks laiendatud koosseis ja erikülalised.

Kontsert toimub vastavalt Terviseameti ja Vabariigi Valitsuse poolt sätestatud piirangute ning reeglite järgi. Esimesed kiiremad saavad piletid 19 euroga, lisaks kestab 3. maist 10.maini emadepäeva pakkumine, kus kahe pileti hind 30 eurot – mõlemat pakkumist on piiratud koguses. Piletid müügil Piletilevis.

Biograafia:
Anett on kaasaegse souli laulja-laulukirjutaja, kel vokaalseid mõjutusi ka jazzist. 2021. aasta algas Aneti jaoks lausa kolme nominatsiooniga Eesti Muusikaauhindadel – Aasta Album, Aasta Naisartist ja Aasta Popartist kategooriates ning kulmineerus laureaaditiitlitega – Aasta Naisartisti ja Aasta Popartistina.

2020. aastal pälvis Anett avalikkuse tähelepanu Eesti Laulu superfinalisti ja välisžürii favoriidina, koos Frediga kirjutatud souliballaadiga “Write About Me”, millel tänaseks üle 200 000 kuulamise Spotifys. Sama aasta kevadel andis Anett TIKS Rekordsi alt välja singli “get by”, mille kaasautoriks Carl Tuulik ja produtsendiks Sander Mölder.

2020. aasta lõpus ilmunud – ning Muusikaauhindadel Anetile kolm nominatsiooni ja kaks võitu toonud – esimene täispikk album “Morning After” valmis suunal New York-Võsu ja märgib modernse R&B ja souli helimaailmasse süüvimist, kandes endas isiklikke ausaid sõnumeid. Albumil teevad kaasa veel kohaliku R&B/souli kangelannad Rita Ray ja YASMYN. 

Sündmuse koduleht: https://www.facebook.com/anettmusic

NOËP akustiline kontsert Keila-Joal

NOËP on üks armastatumaid Eesti artiste, kes on võitnud rahva südamed enda singlitega nagu “Move”, “Rooftop”, “fk this up” ja “Young Boy”. “Olen ootusärevil, sest pikalt on kestnud periood, kus esinemine pole olnud võimalik – usun, et akustiline kontsert Keilas saab olema on midagi erilist ja intiimset, loodan kõikide kuulajatega taaskohtuda, keda pole olude sunnil pikalt näinud” kommenteerib Andres Kõpper aka NOËP. 

Hiljuti andis artist välja singli “Differences”, mis juhatab sisse tema sel aastal ilmuva debüütalbumi, mille kõla on inspireeritud külmast ja pimedast Eesti talvest.
NOËPi on tunnustatud 2019. aasta Eesti Muusikaauhindadel aasta popalbumi tiitliga EP “Heads In The Clouds” eest.
Uut täispikka albumit on oodata 2021. aasta teises pooles. 

Piletid kontserdile on müügil tänasest ning leitavad Piletilevist. Müügil on piiratud arv pileteid ja korraldamisel lähtutakse Terviseameti ning Eesti Vabariigi poolt sätestatud piirangutest ning reeglitest.  

ÜRITUSTE LISAINFO
• Vanusepiirangut ei ole
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel
• Korraldajal on õigus teha programmis muudatusi
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
Tegemist on seisukohtadega üritusega, soovitame kaasa võtta piknikuteki, mille peal hea mugav istuda. 

Sissepääs alates 17:00
Algus 18:00

Naistepäevakontsert ARMASTUS

Uus aeg kolmekuningapäeval, 6.01.2021 ära jäänud jõulufestivali lõppkontserdile “Armastus” on P, 7.03.2021

Sarjas “Mõisaromantika” – Naistepäevakontsert “ARMASTUS”

Pühapäev, 7.03.2021 kell 18 
Keila-Joa loss Schloss Fall, Harjumaa

ESINEJAD: Kadri Voorand in Duo with Mihkel Mälgand                                                           

KAVA: Tervituseks kõigile kaunitele daamidele saab ajaloolise mõisalossi lummuses kuulda pühademeeleolus improvisatsioonide tulevärki, mida ehivad õhulised elektroonilised efektid ja hingestatud poeesia.

Tund enne algust ja vaheajal ootab mõnus salongikohvik. Naudi endiste aegade stiili ja elegantsi!
Kontserdi pikkus koos vaheajaga 2 tundi.

Korraldaja: Corelli Music
www.corelli.ee
www.fb.com/corellimusic

PILETID: 30 €

Piletid saadaval PILETILEVIS

Kontsert “Sumedad õhtud Keila-Joa lossis”

Meeleolukal ja glamuursed vokaalmuusikakontserdil tulevad esitusele kirglikud romansid, aariad ja duetid operettidest: Dostal, Kalman, Dunaevsky, Miljutin, Aleksandrov, Solovjev-Sedoi.

Solistid:
Maria Kondratjeva (Tallinn) – sopran, Rahvusvaheline konkursside laureaat, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magister, ooperilaulja ja Georg Otsa nim Rahvusvahelise Festivali “Sõprus” president.Oleg Aleksandrov (Barcelona) – bariton, Rahvusvaheline konkursside laureaat, Europa ooperifestivali osavõtja, vene helilooja A. Aleksandrovi lapselaps.Pianist: Konstantin Odegov (Moskva) – Rahvusvahelise projekti kontsertmeister.

Salon d’Opera

Veeda muusikaline talveõhtu romantilises Keila-Joa lossi salongis imekaunite ooperi- ja operetimeloodiate saatel.
Esinevad: sopran Ille Saar, klaveril saadab pianist Pille Saar.

Ille Saar (sopran, EMTA/Milano Konservatoorium) on pärit muusikute perekonnast. Ta alustas kooriartistina, tehes koostööd ka Paavo Järviga ning võites 2004. aastal Ellerheina koori ridades Grammy auhinna, osaledes hiljem ka konkurssidel ja kontserttuuridel paljudes maailma paikades (Euroopa, Jaapan, Kanada). Ta lõpetas laulu eriala G. Otsa nim. MK 2012. a. (M. Eensalu kl). 2011. a. lõpetas Ille bakalaureuseõppe itaalia keele ja kultuuri eriala Tallinna Ülikoolis, mille pealkirjaks on “Eestis lavastatud Itaalia ooperite libretode tõlkeajalugu”, juh. D. Monticelli. Samal ajal õppis ta klassikalise laulu erialal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias bakalaureuseõppes, mille lõpetas 2015 dots. N. Kuremi klassis. 2015. a. täiendas ta end Erasmuse üliõpilasvahetusprogrammis Milano G. Verdi nim. Konservatooriumis laulu erialal, esinedes pearollides Puccini ooperis “Tosca” ja “Manon Lescaut”. Ta jätkas samas 2016-2018 Itaalia Vabariigi stipendiaadina magistriõppes. Ille lõpetas Milano Konservatooriumi 2019. a. laulu eriala prof. Daniela Uccello klassis. Ta on täiendanud end järgmiste artistide käe all: F. Patanè, R. Bruson, D. Uccello, M. Formichella, G. Banditelli, G. Ravazzi, C. Rubin, H. Gjerris, N. Shetler, K. von Binzer, K. Buhl Møller, M. Shaguch. Ille on laulnud peaosades Mascagni “Talupoja au” (2017, 2018), Verdi “Saatuse jõud” (2018) ning aprillis 2019 debüteeris RO Estonia laval Krahvinna osas Mozarti ooperis “Figaro pulm”. Ille on olnud Naan Põllu nimelise RO Estonia “Noore laulja preemia” (2014) ja Pille Lille Muusikute Toetusfondi “Noor Laulja 2019” preemia laureaat. Lisaks kontserdi- ja teatritegevusele on Ille esindanud edukalt Eestit rahvusvahelistel noorte ooperilauljate konkurssidel Itaalias.

Pille Saar (Moskva Riiklik Konservatoorium/ TRK) on pianist ja Tallinna Ülikooli klaveriõppe lektor. Ta lõpetas Moskva konservatooriumi 1987. aastal professor Valeri Kastelski klassis. Oma kontsertreisidel on Pille esinenud Taanis, Norras, Lätis, Leedus, Venemaal, Ukrainas, Moldovas, Saksamaal, Austrias, Šveitsis, Itaalias, Portugalis ja Hispaanias. Samuti on ta korraldanud meistriklasse Daugavpilsis (Läti), Nicosias (Küpros), Huelvas (Hispaanias) ja Pescaras (Itaalias). Ta on olnud Rahvusooper Estonia ooperisolistide klaverisaatja mitmetel kontsertitel nii Eestis kui Rootsis ning edukalt osalenud arvukate instrumentaalkoosseisude pianistina mitmel pool Eestis ja välismaal. 2018. aasta jaanuaris esines ta maineka La Scala ooperiühingu korraldatud kontserdil “Eesti 100” Milanos (Itaalia). Ta on olnud Ludwig van Beethoveni IV klaverikontserdi op. 58 solist ning ka sama helilooja Klaverifantaasia koorile ja orkestrile solist koostöös Baltimaade orkestritega. Ta on võitnud Rahvusvahelise pianistide konkursi Ústí nad Labem´is Tšehhis (1974) ja M. K. Čiurlionis´e nim. rahvusvahelise pianistide ja organistide konkursi Vilniuses (Leedu). Ta on ennast täiendanud prof. Jiri Hlinka käe all Stavangeris (Norra) 1999. aastal. Käesoleval ajal kirjutab ta oma doktoritööd Johannes Brahmsi klaverimuusika pedagoogika teemal. Brahmsi klaverimuusika teemal on ta avaldanud artikleid teadusajakirjades “Piano Music Pedagogy” ja “Changing Face of Music Pedagogy”. 2019. aasta oktoobris käis Pille kontsertreisil Itaalias, Milanos, olles klaverisaatjaks rahvusvahelistel ooperilauljate konkurssidel “Ottavino Ziino” 2019 (Milano La Scala teatris) ja Etta e Paolo Limiti (Milano, Teatro Dal Verme).

Jõulumuusika festival “Kirikupühad Maarjamaal” 2019
6. jaanuar 2020

Corelli Music rõõmustab taas publikut juba aastast 2010 toimuva jõulumuusika festivaliga „Kirikupühad Maarjamaal“, mis pakub imelisi muusikaelamusi kogu pika pühadeaja jooksul 1. advendist detsembri alguses läbi jõuluootuste ja aastalõpu kuni kolmekuningapäevani jaanuari alguses. Festival on leidnud publiku poolt suure poolehoiu ning Euroopa Festivalide Assotsiatsioon (EFA) tunnustas seda kvaliteedimärgiga „EFFE Label 2017-2018“. „Kirikupühad Maarjamaal” patroon on Eesti Kirikute Nõukogu president, peapiiskop emeeritus Andres Põder.

LÕPPKONTSERT. Kolmekuningapäev ja õigeusu jõulud
E, 6. jaanuar 2020 kell 19 Keila-Joa loss Schloss Fall, Harjumaa
Eksklusiivselt pidulik romansikontsert uue aasta ja saabuvate õigeusu jõulude tervituseks.

„Romansside võlumaailm“
Iris Oja (metsosopran) ja Kadri-Ann Sumera (klaver)

Ajaloolise aadlimõisa ballisaalis sädeleb nii Eesti kui Vene autorite vaimustav romansilooming. Suurepärased solistid pakuvad nautimiseks selliste suurkujude nagu Mart Saar, Sergei Rahmaninov ja teiste autorite erinevate meeleoludega romansse, elustades endistel aegadel lossisaalis toimunud aristokraatlikke piduõhtuid.

Naudi endiste aegade stiili ja elegantsi suurepäraste muusikute esituses!
Lisainfo ja kogu jõulufestivali kava:
www.corelli.ee

Mõisate kontserttuur

Kris Korner tähistab oma 23 aastat muusiku, artisti, lauljana ning meelelahutajana!

TV3 ristis ta Eesti James Browniks, sammuti kutsutakse teda soul muusika kuningaks Eestis ehk King of Soul mis on ka reaalne, sest kõiki neid suuri soul, funk ja groove hitte on ta esitanud mujal riikides ja tutvustanud Eesti rahvale.

Kris Korneri vokaali kirjeldades peaks ütlema toores, päevinäinud, afroameerikalik gospelstiil mis ei ole just omane valgenahalisele inimesele. Heakskiidu on ta saanud Soul muusika Ristiisalt endalt James Brownilt ja teinud tööd ka New York gospel kooriga.

Merike Susi on sõna otseses mõttes Muusikaline Matriarh. Tema laval olemise kogemus sai alguse juba lapsepõlves mil tegeles lisaks muusikale ka näitlemisega. Võru juurtega naine omab küll klassikalise klaveri tausta, aga on jäänud truuks rütmimuusikale. Tänaseks 30 aastat lavakogemust on viinud teda kokku väga paljude väga erinevate muusikutega nii siit kui sealt.

Muusikaline Matriarh ongi õige sõna mis teda üldse suudab kirjeldada, sest mängib klahvpille, laulab, kirjutab laule, produtseerib, teeb muusikajuhi tööd ning annab privaatseid muusikatunde

Suuremad koostööd ansamblitega Meie Mees, Lament (soul-ja funkmuusika coverid), Funki Factori (soul-ja funkmuusika coverid), G.E.T.Back (rahvusvaheline kooslus). Merike Susi trio, Merike Susi & Kui kunagi veel näeme, siis teisiti on kõik (Suur Komöödiaõhtu stuudioband)

Mõlemate artistide teekond jätkub ja sel sügisel on Merike Susi laval koos Soulikuningas Kris Korneriga. Seekord on kaasas vaid 2 klaverit ja artistide võimsad superhääled!

Sellel tuuril on palju uut! Muusikaliselt on paljud laulud nagu näiteks “Please, please, please” ja “We gonna have funky good time” ning “Feel good”, ainult klaverilahendusega, millega saab tõestada, et ei ole sugugi kehvem, loomulikult ei puudu kõik need suured hitid nagu näiteks “Lets stay together”,”I got the feeling” ja palju muud.

Kontsert “Bossa Nova – Meu Brasil”

Helin-Mari Arder on päikeseline esineja, keda paljud teavad tema kirjutatud laulu “Väike päike” järgi. Oma lauljatee algusest peale on teda sageli seostatud ühe kauni muusikastiiliga, mis on pärit kuumast Brasiiliast. Bossa Nova on nõtke ja lummav stiil, mis sobib ka eesti keele rütmiga imehästi. Helin-Mari ongi oma südameasjaks võtnud esitada kauneid bossasid nii emakeeles, portugali keeles kui ka mitmetes teistes keeltes. See imeline muusika, mis sai alguse suuresti tänu Antonio Carlos Jobimile, on kogunud austajaid ja imetlejaid üle kogu maailma ja saanud koduseks ka Helin-Marile ja tema triole. Lauljatari saatjateks on Teet Raik kitarril ning Ara Yaralyan kontrabassil, kes jagavad tema armastust bossa nova vastu juba trio algusaegadest peale. Koos on esinetud ligi 15 aastat ning esitatud maailma erinevatest maadest pärit muusikat, kuid ikka loovalt ning improviseerides, nagu jazzi armastavatele muusikutele kohane. Tule ja avasta kaunist bossa nova maailma!

ETV Klassikatähtede heategevuslik sõbrapäevakontsert

ETV saatesarjast Klassikatähed tuntuks saanud noored säravad interpreedid esinevad Keila-Joa lossis heategevuskontserdil, mille korraldajaks on Tabasalu Lions klubi. Esinejaid on kõigist Klassikatähtede hooaegadest, kelle hulgas ka kaks erinevate hooaegade üldvõitjat.

Esinevad: Auli Lonks, Ksenia Kuchukova, Katariina-Maria Kits, Pipilota Neostus, Jakob Teppo, Merike Heidelberg, Tanel-Eiko Novikov, Marten Altrov.

Õhtu lõpetab kerge õhtusöök ja tort, mille valmistab kondiiter Greete Mölder. Meeleolumuusikat esitab Ranno ja Markus Nurmsaare kitarriduo.

Kontsert “Una historia de amor”/ “Armastuse lugu”

Tuntud Hispaania – ja ladinamaade armastuslaulud akordioni saatel.

Géraldine Casanova- sopran ja Oliver Kuusik- tenor. Kontserdiseeriaga “Armastuse lugu”, jätkavad Géraldine ja Oliver oma romantilisi rännakuid maaililises Keila-Joa lossis, seekord, koos Hispaania- ja Ladina-Ameerika rütmide- ja tuntumate armastuslauludega, mida saadavad kaunid akordionihelid.

Corelli Music Kontserdisari “Mõisaromantika”

Corelli Music rõõmustab taas publikut kontserdisarjaga „Mõisaromantika“, mis pakub imelisi muusikaelamusi kaunimate mõisate ja losside ballisaalides. Kevadekontsert vaimustavas Keila-Joa lossis Schloss Fall pakub võimaluse nautida lisaks kaunile muusikale ka suurepäraselt korrastatud arhitektuuripärli ja ümbritseva looduse ilu.

Mõisad ja armastus – on südamlik kava barokiaja meistrite kaunikõlalisest muusikast ja liigutavatest armastuslauludest pisut müstilise hääleliigi kontratenori esituses mahedakõlaliste barokkpillide saatel. Küünlasäras piduõhtud kaunimate mõisate ballisaalides kordavad eelmisete aastate ülimenukaid salongikontserte.

ESINEJAD: solist kontratenor Ka Bo Chan
Barokkansambel Corelli Consort ajastu pillidel:
Mail Sildos (barokkviiul), Tõnu Jõesaar (viola da gamba), Robert Staak (lauto)

Sel elegantsel kontserdil saab nautida imelist barokiaja muusikat sellistelt meistritelt nagu Bach, Händel, Gluck, Vivaldi jt. Armastus võib olla nii taevane kui maine, see võib kaasa tuua ülimat rõõmu, aga ka suurimat kurvastust. Kõigist neist tundeist ja emotsioonidest on tulvil kevadekontserdi kavasse valitud sädelevad muusikateosed. Suurepäraselt restaureeritud imekaunis Keila-Joa loss Schloss Fall on üks uhkemaid mõisaarhitektuuri pärle Eestis ning osa Euroopa kultuuripärandist.

Naudi endiste aegade stiili ja elegantsi suurepäraste muusikute esituses!
Kontserdi pikkus 2 tundi koos vaheajaga.