Keila-Joa Loss Schloss Fall: muuseum, butiikhotell & restoran

Vaata meid:

Sviidid

Keila-Joa loss Schloss Fall avas 2016 aastal peamaja II korrusel asuva eksklusiivse butiikhotelli milles on 5 luksuslikku sviiti. Kõik sviidid on erinevad ning kõigil on oma lugu jutustada. Sviitidest avaneb imekaunis vaade Keila-Joa kosele, joale, lossi pargile ning lossikompleksile.
2020 aasta sügisel valmis lossi kõrvalhoonena Väikemõis milles on 2 luksuslikku sviiti, 7 delux king tuba, 6 delux queen tuba ning 1 delux twin tuba.

Sviit Benckendorff

2-toaline luksuslik sviit Benckendorff on suurusega 47m2 ja koosneb kahest toast – magamistoast ja kabinetist ning mille akendest avaneb kaunis vaade Keila joale ja lossipargile. Sviidi juurde kuulub suur päikesepoolne 18 m2 terrass vaatega Keila joale ja pargile.

Sviit Volkonski

Luksuslik Sviit Volkonski on suurusega 41m2, mille akendest avaneb kaunis vaade Keila joale ja lossipargile. Sviidi juurde kuulub ka suur 18 m2 terrass. Volkonski sviiti on võimalus vaheukse kaudu ühendada Imperaatori sviidiga.

Sviit Imperaator

Luksuslik Sviit Imperaator on suurusega 55m2, mille akendest avaneb kaunis vaade Keila joale ja mõisapargile. Imperaator sviiti on võimalus vaheukse kaudu ühendada Volkonski sviidiga.

Sviit Stackenscneider

Luksuslik Sviit Stackenscneider on suurusega 27m2, mille akendest avaneb kaunis vaade lossi peaväljakule. Sviit on saanud oma nime saksa päritolu andeka lossi arhitekti, hilisema Keiserliku õukonna arhitekti Andrei Stackenscneideri järgi, kelle tähelend algas just Keila-Joa lossi rajamisest.

Sviit Oriental

Luksuslik Sviit Oriental on suurusega 56m2, kahe avara magamistoaga ning nende akendest avaneb kaunis vaade lossi peaväljakule ja pargile.

Väikemõisa rõduga sviit

Luksuslik rõduga sviit asub lossi peamaja kõrvalhoones Väikemõisas. Kahetoalise sviidi suurus on 38m2, mille akendest ning rõdult avaneb imeline vaade Keila-Joa lossi peamajale ning peaväljakule.
Mõlemas toas on olemas eraldi wc ning tube on võimalik eraldada vaheustega.

Väikemõisa III korruse sviit

Luksuslik sviit asub lossi peamaja kõrvalhoones Väikemõisas. Sviidi on avarad katuseaknad ning sviidi suurus on 45m2. Voodite vahele on võimalik eraldamiseks tõmmata kardin.

Delux King tuba

Luksuslikud Delux king-size voodiga toad asuvad lossi peamaja kõrvalhoones Väikemõisas. Tubade suurused on 22m2 ning nendest avaneb vaade Keila-Joa lossi peaväljakule ning lossi pargile.

Delux Queen tuba

Luksuslikud Delux queen-size voodiga toad asuvad lossi peamaja kõrvalhoones Väikemõisas. Tubade suurused on 18m2 ning nendest avaneb vaade Keila-Joa lossi peaväljakule ning lossi pargile.

Delux Twin tuba

Luksuslik Delux tuba kahe eraldi voodiga asub lossi peamaja kõrvalhoones Väikemõisas. Toa suurus on 18m2, millest avaneb vaade Keila-Joa lossi pargile.