Keila-Joa Loss Schloss Fall: muuseum, butiikhotell & restoran

Vaata meid:

Muuseum

Alates 2014. aastast saab Keila-Joa lossi soklikorrusel külastada lossimuuseumi ja näitusesaali. Muuseumi püsiekspositsiooni tuumiku moodustab Keila-Joa lossi Schloss Falli ajalugu ning selle esimese omaniku, baltisaksa päritolu Venemaa sõjaväelase ja riigitegelase, krahv Konstantin Alexander Karl Wilhelm Christoph von Benckendorffi (1781-1844) ning tema tütre Mariaga abiellunud vürst Grigori Petrovitš Volkonski perekonna ajalugu tutvustav väljapanek. Muuseumi kõrvalväljapanekuks on maailmas ainulaadne Hümnide muuseum, mis annab suurepärase ülevaate eri riikide hümnidest ja neid loonud heliloojatest. Samuti on külastajatel võimalus tutvuda mitmekesiste, hoolikalt läbimõeldud hooajaliste näitustega, mis kajastavad eri kultuure, ajastuid ja kunstiliike tutvustavaid eriväljapanekuid. Muuseumi näitusesaali eksponaate uuendatakse järjepidevalt ning need pakuvad aastaringselt avastamisrõõmu.


Soovite lossi ja selle ajalooga tutvuda põhjalikumalt, tehes seda koos asjatundliku giidiga? Andke meile eelnevalt oma soovist koos osalejate arvuga teada ning meie põhjalike teadmistega ja väga hea väljaõppega giidid jutustavad teie poolt eelistatud keeles Keila-Joa lossi põnevast ja värvikast elust läbi viie sajandi!

Giidiga ekskursioon “Loss” toimub lossi peahoones ja kestab 1,5 h. Suvisel ajal ja ilusa ilma korral toimub soovi korral üks osa ekskursioonist lossi lähiümbruses.
Ekskursiooni tasu 50 € (grupi suurus 1 kuni 35 inimest), millele lisandub lossi ja muuseumi sissepääsupileti hind vastavalt osalejate arvule.
Giidiga ekskursioon toimub ainult ettetellimisel.

Ekskursioone saab tellida eesti, vene, inglise, saksa ja soome keeles. Vastavalt tellija soovidele on võimalik ekskursiooni sisu ja pikkust muuta.