Keila-Joa Loss Schloss Fall: muuseum, butiikhotell & restoran

Vaata meid:

Lossi külastus

PILETID

Lossi ja muuseumi külastuse hinnad:
Tavakülastaja 9€
Sooduspilet (pensionär, õpilane, üliõpilane) 7€
Perepilet (2 täiskasvanut + kuni 2 õpilast) 18€
Eelkooliealine laps tasuta

Piletihinnas sisaldub nii püsi- kui hooajalise näituse külastus ning ringkäik lossis.

LAHTIOLEKUAJAD

Lossi muuseumi- ja näitusesaal on avatud:
E – P kell 11:00 – 18:00

Kontserdipäevadel on muuseum ja näitusesaalid suletud 2 tundi enne kontserti. Lisainfo lahtiolekuaja kohta: +37256288287

Restoran Schloss Fall on avatud:
E-N ettetellimisel
R-P kell 14.00-22.00
Laua eelnev broneerimine on vajalik!

EKSKURSIOONID

Soovite lossi ja selle ajalooga tutvuda põhjalikumalt, tehes seda koos asjatundliku giidiga? Andke meile eelnevalt oma soovist koos osalejate arvuga teada ning meie põhjalike teadmistega ja väga hea väljaõppega giidid jutustavad teie poolt eelistatud keeles Keila-Joa lossi põnevast ja värvikast elust läbi viie sajandi!

Giidiga ekskursioon “Loss” toimub lossi peahoones ja kestab 1,5 h. Suvisel ajal ja ilusa ilma korral toimub soovi korral üks osa ekskursioonist lossi lähiümbruses.
Ekskursiooni tasu 50 € (grupi suurus 1 kuni 35 inimest), millele lisandub lossi ja muuseumi sissepääsupileti hind vastavalt osalejate arvule.
Giidiga ekskursioon toimub ainult ettetellimisel.

Ekskursioone saab tellida eesti, vene, inglise, saksa ja soome keeles. Vastavalt tellija soovidele on võimalik ekskursiooni sisu ja pikkust muuta.

AUDIOGIID

Schloss Falli audiogiid tutvustab lossi kirevat minevikku ja olevikku. Giid on jaotatud kaheks osaks: esimeses teeme ringkäigu lossi ümber. Giidi teine pool viib kuulaja lossi saalidesse. Sa kohtud lossi külastanud poeetide ja poetessidega, näed ühe tõelise krahvi kabinetti ja saad teada, kus sünnivad vürstid. Head kuulamist!