Keila-Joa Loss Schloss Fall: muuseum, butiikhotell & restoran

Vaata meid:

Korralda Üritus

Keila Joa loss on imeliselt kaunis, vaikne ja rahulik koht erinevate sündmuste läbiviimiseks. Tagame unustamatu kogemuse Teile ja Teie külalistele, kui soovite korraldada pulma, sünnipäeva, seminari, vastuvõttu, kontserti või mõnda muud piduliku üritust.

Keila-Joa loss Schloss Fall pakub ürituste korraldamist ka järelmaksuga!
Järelmaks muudab üritused taskukohasemaks ning annab võimaluse paindlikumalt oma kulutusi jagada.
Täpsema info järelmaksu tingimustest leiate SIIT

Tutvuge broneerimise tingimustegaPULMAD

Abielu registreerimine ja pulmapidu on üks tähtsamaid päevi inimese elus. Iga noorpaar unistab muinasjutulisest pulmapäevast, kus kõikidel detailidel on tähendus, iga hetk on eriline ning ainulaadne!

Hästi õnnestunud ja meeldejääva pulmapeo üheks eelduseks on selle piduliku sündmuse toimumiskoht. Keila-Joa Schloss Fall on oma asukoha, unikaalse arhitektuuri ja kaunilt taastatud ajalooliste interjööridega selleks justkui loodud.TÄHTPÄEVAD

Keila-Joa lossis on võimalik pidada nii sünnipäevi, pulmaaastapäevi, firmapidusid kui ka muid tähtpäevi. Pakume Teile erinevaid võimalusi sündmuse laitmatuks õnnestumiseks. Lossi ajaloolised saalid ja kõrvalruumid on ümber seatavad vastavalt Teie soovidele.SEMINARID

Keila-Joa loss pakub erinevaid võimalusi Teie planeeritud sündmuse laitmatuks õnnestumiseks. Lossi ajaloolised saalid ja kõrvalruumid on ümber seatavad vastavalt teie soovidele ning ürituse iseloomule ning neid on võimalik varustada tänapäevase tehnikaga. 


KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

• Kuidas kinnitada soovitud kuupäeva broneering?
Soovitud kuupäeva broneeringu kinnitab majutuse ning 50% paketi ettemakse. Kui lossi poolt esitatud arved ei ole kliendi poolt tasutud õigeaegselt, on lossil õigus broneering tühistada.

Mis kellast saab ettevalmistustega alustada?
Ürituse ettevalmistustega on võimalik alustada vastavalt broneeritud ajale. Kui Teil on broneeritud loss terveks päevaks (12.00-00.00), siis on võimalik ettevalmistustega alustada alates kell 12.00. Kui Te olete broneerite lossi paariks tunniks, siis tuleb Teil ruume broneerides arvestada ka ettevalmistustele kuluva ajaga.

Kas on mingeid piiranguid, millest peame olema teadlikud?
Oma alkohol ja toidud ei ole Keila-Joa lossis lubatud (va. pulmatort). Ilutulestik on Keila-Joal keelatud, samuti ei ole lubatud lossi siseruumides suitsetada, kasutada tossumasinaid ega kasutada tuleohtlike esemeid.

• Kas paketihind on nädala sees soodsam?
Lossi hinnakiri ei sõltu nädalapäevadest.

Kui palju külalisi mahub majutuma?
Keila-Joa lossi peamajas asub 5 sviiti (12le inimesele) ning Väikemõisas asub 2 sviiti ning 14 Delux tuba (36le inimesele). Kokku mahub majutuma kogu lossikompleksis kuni 48 inimest.

Kas ilutulestik ja konfettid on lubatud?
Ilutulestik ei ole lubatud. Samuti ei ole lubatud kasutada konfette, roosi kroonlehti ega muid puru tekitavaid esemeid nii lossis sees kui ka lossi territooriumil.

• Mis kellani on võimalik pidu pidada?
Kui Te olete broneerinud lossi peamaja kasutuse 12.00-00.00 ning lisaks ka peamaja II korruse majutuse, siis on võimalik pidu pikendada lisatasu eest kuni kella 02.00. Peo pikendamise soovist tuleb meid teavitada hiljemalt nädal ennem ürituse toimumist. Kui Te olete broneerinud 4h privaatürituse, siis on maksimaalne peo lõpp kell 22.00.

• Kas lossis on olemas oma helitehnika?
Helitehnikat ega muusikat loss kahjuks ei paku.

Kas lossis on lubatud bändid ja DJ?
Bändi ning DJ kutsudes tuleb Teil arvestada, et tegemist on ajaloolise hoonega. Muusikat saab mängida vastavalt koha võimalustele.

Kas paketile on võimalik lisaks tellida sööke ning kas Teil on olemas ka lastemenüü?
Lisasööke ning jooke on võimalik tellida, oma soovidest palume teada anda hiljemalt nädal ennem ürituse toimumist. Pakume kuni 12 aastastele lastele erimenüüd. Alates 13 aastased lapsed arvestatakse paketi hinnaga.