Keila-Joa Loss Schloss Fall: muuseum, butiikhotell & restoran

Vaata meid:

Korralda Üritus

Keila Joa loss on imeliselt kaunis, vaikne ja rahulik koht erinevate sündmuste läbiviimiseks. Tagame unustamatu kogemuse Teile ja Teie külalistele, kui soovite korraldada pulma, sünnipäeva, seminari, vastuvõttu, kontserti või mõnda muud piduliku üritust.

Keila-Joa loss Schloss Fall pakub ürituste korraldamist ka järelmaksuga!
Järelmaks muudab üritused taskukohasemaks ning annab võimaluse paindlikumalt oma kulutusi jagada.
Täpsema info järelmaksu tingimustest leiate SIIT

Tutvuge broneerimise tingimustegaPULMAD

Abielu registreerimine ja pulmapidu on üks tähtsamaid päevi inimese elus. Iga noorpaar unistab muinasjutulisest pulmapäevast, kus kõikidel detailidel on tähendus, iga hetk on eriline ning ainulaadne!

Hästi õnnestunud ja meeldejääva pulmapeo üheks eelduseks on selle piduliku sündmuse toimumiskoht. Keila-Joa Schloss Fall on oma asukoha, unikaalse arhitektuuri ja kaunilt taastatud ajalooliste interjööridega selleks justkui loodud.TÄHTPÄEVAD

Keila-Joa lossis on võimalik pidada nii sünnipäevi, pulmaaastapäevi, firmapidusid kui ka muid tähtpäevi. Pakume Teile erinevaid võimalusi sündmuse laitmatuks õnnestumiseks. Lossi ajaloolised saalid ja kõrvalruumid on ümber seatavad vastavalt Teie soovidele.SEMINARID

Keila-Joa loss pakub erinevaid võimalusi Teie planeeritud sündmuse laitmatuks õnnestumiseks. Lossi ajaloolised saalid ja kõrvalruumid on ümber seatavad vastavalt teie soovidele ning ürituse iseloomule ning neid on võimalik varustada tänapäevase tehnikaga.