Keila-Joa Loss Schloss Fall: muuseum, butiikhotell & restoran

Vaata meid:

Restoran

Cher Ami ehk armas sõber – nii algasid kõik Vene tsaar Nikolai I ja mõisaomanik Aleksander von Benckendorffi omavahelised kirjad. Samamoodi kutsub tänane Keila-Joa lossi restorani peakokk kõiki külastajaid meie juurde peeneid maitseid nautima.

Restoran Cher Ami peakokk Sergei Nazarenko hindab toidu valmistamisel eelkõige head toorainet ja lihtsust. Menüüd koostades on ta lähtunud Keila-Joa lossi ajaloost, ammutades inspiratsiooni nii Prantsuse kui ka Vene köögi klassikast. Ka restorani rikkaliku veinikaardi koostamisel on ajalool oluline roll, mistõttu leiab sealt enam kui 200 erinevat veini Vana Maailma hinnatud veinipiirkondadest. Kvaliteetveinid koos suurepäraste roogadega tagavad meeldejääva maitsekoosluse. Lõuna- või õhtusöögile meeldiva õhkkonna loomisel on oma osa ka jalutuskäigud lossipargis, kauni Keila-Joa kose ümbruses ja muidugi lossi enese imeliselt kaunis interjöör. Kui pikemaks lõuna- või õhtusöögiks napib aega, võite piirduda siinsamas juues tassikese aromaatset teed või maitsvat kohvi, koos kohapeal valmistatud suus sulavate maiustega. Restoran Cher Ami pakub igapäevaselt klassikalist à la carte stiilis teenindust nii restorani individuaalkülastajatele, gruppidele kui ka suuremahulist toitlustusteenust kõikidele Keila-Joa lossis toimuvatele üritustele. Igapäevaselt on restoranis istekohti 28-le külastajale. Ettetellimuse korral mahutab söögisaal kuni 70 külalist. Suvisel ajal laieneb restoran õue lossi terrassile.

Oleme suletud 23.06 ja 24.06

Restoran avatud K – P 12 – 22
Broneerige omale laud +372 50 24 023, info@cherami.ee
Cher Ami – Armas Sõber, oled alati meie juurde oodatud!
Keila-Joa loss ja lossi restoran Cher Ami on atraktiivne koht kõige erinevamate sündmuste tähistamiseks. Et saaksime teile pakkuda parimat teenindust ja maitseelamusi, soovitame alati eelnevat teha lauabroneering.