Keila-Joa Loss Schloss Fall: muuseum, butiikhotell & restoran

Vaata meid:

Hotell

Keila-Joa loss Schloss Fall on luksuslik butiikhotell, mis paikneb Tallinnast 32 km kaugusel Keila jõe paremal kaldal, Keila-Joa kose vahetus läheduses. Hotellis on avarad Wi-Fi-ühendusega deluxe-toad ja sviidid. Kohapeal on võimalik tasuta parkida.

2016. aastal valmisid lossi peamaja II korruse 5 luksuslikku, ajastu stiili järgivad sviidid. Aasta 2020 hilisügisest on avatud majutus ka ajaloolises väikemõisas, kus külalistel on võimalus valida 2 sviidi ja 14 delux toa vahel. Hotellis asuv restoran Schloss Fall pakub Teile parimaid maitseelamusi Prantsuse-Vene köögist. Suviselt terassilt avanevad maalilised vaated Keila-Joa kosele ja jõele.

Keila- Joa juga asub lossikompleksist 3-minutilise jalutuskäigu kaugusel ning meri jääb 15-minutilise jalutuskäigu kaugusele.

Lossi akendest võib suursuguse pargi taustal imetleda üht Eesti kõrgemat ja ilusamat juga ning lähiümbruskonda jääb hulgaliselt pikki, puhta valge liivaga mererandasid. Aktiivseid tegevusi pakuvad nii kohalikud matkarajad, surfikool kui ka Eesti vanim ja rahvusvaheliselt hinnatud golfiväljak – Niitvälja Golf. Paarikümne kilomeetri raadiuses asub mitmeid pika ja väärika ajalooga tuletorne, restaureeritud mõisakomplekse ja ajaloolisi vaatamisväärsusi.  


10
Vahvistettu
Exceptional
Rupert
Rupert
2021-02-01
9,0
Vahvistettu
Väga kena, luksuslik ning tore koht, kuhu läheks rõõmuga tagasi! ☺Mõisa restoran oli väga tore ning teenindajad sõbralikud ja abivalmid. ☹Väikemõisa rõduga sviidi ühel vannitoal ei olnud aknal ees adekvaatset/privaatset kardinat (st. kui keegi seal ruumis poolpaljalt õhtusel ajal viibib, nii, et ruumis sees tuli põleb, siis on see põhimõtteliselt vaatemäng mõisa esiväljakule 🙂 )
Rait
Rait
2021-01-01
10
Vahvistettu
Exceptional
Armin
Armin
2021-01-01
10
Vahvistettu
Exceptional ☺ Brand new, stylish, comfortable.
Maris
Maris
2021-01-01
9,0
Vahvistettu
Superb
Julija
Julija
2020-12-01
9,0
Vahvistettu
Superb
Tanja
Tanja
2020-09-01
9,0
Vahvistettu
Возможность окунуться в Царские времена ☺Месторасположение, отличный парк для прогулок, водопад виден прямо из окон замка. Тихое и облагороженное место для отдыха. ☹Достаточно небогатое меню ресторана, при этом некоторые позиции были недоступны.
Deniss
Deniss
2020-08-01
10
Vahvistettu
☺Понравилось почти все,единственное в ванной комнате не было обогрева пола и было достаточно холодно.
Viktoria
Viktoria
2020-08-01
10
Vahvistettu
This was just amazing! ☺ We stayed at Benckendorff Suite... there is just one word... AMAZING! Felt like a castle princess. Wow, I just don’t have no words to discrabe this beautiful stay. I loved everything and every second of it.
Birgit
Birgit
2020-08-01

HOTELLI TEENUSED

Keila-Joa lossi meeskond on alati valmis täitma teie soove. Soovite kaaslast üllatada värske lillekimbu, puuviljavaagna või šampanjaga? Vajate õhtuks kontserdipileteid või transporti linna sõiduks? Andke meile enda soovidest teada ning aitame Teil muuta ööbimise Keila-Joa lossis unustamatuks.

– 24h avatud vastuvõtt
– À la carte restoran
– Tasuta WiFi kogu majas
– Turvaline ja tasuta autoparkla
– Transfeeriteenused
– Autorent koos juhiga või ilma
– Tellimisel hommikusöök tuppa või toa terrassile
– Lillede, puuviljavaagna ning šampanja tellimine
– Golfiklubi tii-aja broneerimine (lähim 18-rajaga golfiklubi asub 15 minutilise autosõidu kaugusel)
– Massaaž kliendi sviidis
– Ilu- ja spaateenused lossi koostööpartneri juures (spaakeskus 5 min autosõidu kaugusel lossist)
– Privaatgiid ümbruskonnaga tutvumiseks (eesti, vene, inglise)
– Helikopteri maandumisplats

HOTELLI SVIIDID JA DELUX-TOAD

Check-in alates kell 15:00
Check-out lahkumise päeval kell 12:00

Hommikusöök serveeritakse lossi peamaja I korrusel asuvad restoranis kella 9:00-11:00
Hommikusöögi hind on 22€/inimene