Keila-Joa Loss Schloss Fall: muuseum, butiikhotell & restoran

Vaata meid:

Peeter Musta maalinäituse ”Belle Vue” avamine koos jazz kontserdiga – Art, Jazz & Wine

Näitus “Belle Vue” on kogumik põgusaid ja kauneid vaateid, kus kunstnik pakub võimaluse süüvida ilu ja esteetika positiivse mõju jõule.
Figuurid maalidel moodustavad sisekaemusliku atmosfääri pannes vaataja vastastikku seisma oma enese minaga. Peeter Musta maalinäitust võib lugeda manifestiks soovile olla avatud elu võimalustele, olla hoitud ja hoolitud.
Belle Vue ei ole pelgelt aktinäitus, Musta loomingus näeb naist kui muusat, kui inspiratsiooniallikat. Personaalsed kuid ühtlasi sümboolsed figuurid maalidel oleks justkui võtmeks vaataja fantaasiamaailma.

Jazzi kontserdil esineb vokaal Susanna Aleksandra ning pianist Joonas Haavisto.

Susanna Aleksandra, eesti laulja-helilooja ning sõndade autor, on karismaatiline ning mahedahäälne laulja. Susanna peab tähtsaimaks lugude jutustamist ning meloodilisust. Ta on lõpetanud Sibeliuse Akadeemia jazzmuusika bakalaureuse ning on hetkel lõoetamas samas koolis magistrit. 2020.aasta märtsis ilmus Susannal album “The Siren” Jaapanis ning 2021. aasta jaanuaris Soomes. Album on saanud laialdaselt positiivset vastukaja üle maailma.
Joonas Havisto, Soome ainus Steinway artist, on nii kriitikute kui publiku poolehoiu võitnud pianist. Oma trioga on ta andnud välja neli albumit ning esinenud suurtel festivalidel nagu Tokyo Jazz Festival, Pori Jazz, Jazzcolors Festival Pariisis, Jazzahead Bremenis jm.