Keila-Joa Loss Schloss Fall: muuseum, butiikhotell & restoran

Vaata meid:

EDASI LÜKATUD! Peeter Musta „BELLE VUE” maalinäituse avamine

ÜRITUS ON EDASI LÜKATUD!
Ootame Teid 19.märts kell 17.00 Keila-Joa loss Schloss Falli osa saama kevadisest maalinäituse avamisest, mille juurde kuulub šampanja koos austritega ja meeleolu loova romantilise jazz kontserdiga.
Kunstnik Peeter Musta näitus „BELLE VUE” on kogumik põgusaid ja kauneid vaated, kus kunstnik pakub võimaluse süüvida ilu ja esteetika positiivse mõju jõule. Figuurid maalidel moodustavad sisekaemusliku atmosfääri pannes vaataja vastasikku seisma oma enese minaga. Käesolevat näitust võib lugeda manifestiks soovile olla avatud elu võimalustele, olla hoitud ja hoolitud.
BELLE VUE ei ole pelgalt aktinäitus, Musta loomingus näeb naist kui muusat, kui ispiratsiooniallikat, personaalsed kuid ühtlasi sümboolsed figuurid maalidel oleks nagu võtmeks vaataja fantaasiamaailma.
Jazz kontserdi toovad Teieni vokaal Susanna Aleksandra ning klaveril Joel Remmel.
Pileti hind on 50€
Hind sisaldab maalinäituse avamist, jazz kontserti ning šampanjat ja austreid.
Osalemise soovist palume teada anda info@schlossfall.com või tehes ülekanne National Heritage Foundation OÜ pangakontole EE727700771001062473
Peale kontserdi lõppemist on võimalik õhtustada ka lossi restoranis Schloss Fall. Palume soovi korral eelnevalt broneerida laud kirjutades info@schlossfall.com