Keila-Joa Loss Schloss Fall: muuseum, butiikhotell & restoran

Vaata meid:

COVID-19

Tulenevalt Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti poolt kehtestatud uutest korraldustest koroonaviiruse tõkestamiseks, palume Teil saabudes esitada EL digitaalne COVID tõend (QR koodiga).
Tõendamiseks sobib vaktsineerimispass, COVID-19 läbipõdemist kinnitav tõend või negatiivset testitulemust kinnitav tõend (PCR testi tulemus kehtib 72 tundi, antigeeni testi tulemus 48 tundi).
Maski kandmine on kõigile kohustuslik.

Tõendi esitamine on kohustuslik kõikidel Keila-Joa loss Schloss Falli külalistel (alates 18.aastast), kes soovivad külastada meie muuseumi ning restorani Schloss Fall.
Tõendi esitamise kohustus kehtib ka privaatüritustele.

Majutuda on võimalik hotellis ka ilma COVID-19 tõendita, kuid sellisel juhul ei ole Teil võimalik kasutada lossi muid teenuseid nagu muuseumi ja restorani külastus.
Vaid peamajas majutudes on hommiku- ja õhtusööki võimalik tellida tuppa lisatasu eest, milleks on 25€.

Pakume lossi saabumisel kohapeal ka kiirtesti tegemise võimalust, mille hind on 8 eurot. Sellisel juhul palume arvestada, et testi tulemuse saamiseks kulub kuni 15 minutit.

Kui teil ei ole COVID-19 tõendit ning Te ei soovi kohapeal teha kiirtesti, siis ei ole meil kahjuks vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele võimalik Teile teenuseid pakkuda.
Tõendi puudumisel ette tasutud majutuse või teenuste eest raha ei tagastata.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust:
+372 56288287 info@schlossfall.com

Loodame Teie mõistvale suhtumisele ning soovime Teile turvalist ja ilusat lossi külastust!