Keila-Joa Loss Schloss Fall: muuseum, butiikhotell & restoran

Vaata meid:

Sviidid

Keila-Joa loss Schloss Fall avas 2016 aastal eksklusiivse butiikhotelli milles on 5 luksuslikku sviiti. Kõik sviidid on erinevad ning kõigil on oma lugu jutustada. Sviitidest avaneb imekaunis vaade Keila-Joa kosele, joale, lossi pargile ning lossikompleksile.

Sviit Benckendorff

2-toaline luksuslik sviit Benckendorff on suurusega 47m2 ja koosneb kahest toast – magamistoast ja kabinetist ning mille akendest avaneb kaunis vaade Keila joale ja lossipargile. Sviidi juurde kuulub suur päikesepoolne 18 m2 terrass vaatega Keila joale ja pargile.

Sviit Volkonski

Luksuslik Sviit Volkonski on suurusega 41m2, mille akendest avaneb kaunis vaade Keila joale ja lossipargile. Sviidi juurde kuulub ka suur 18 m2 terrass. Volkonski sviiti on võimalus vaheukse kaudu ühendada Imperaatori sviidiga.

Sviit Imperaator

Luksuslik Sviit Imperaator on suurusega 55m2, mille akendest avaneb kaunis vaade Keila joale ja mõisapargile. Imperaator sviiti on võimalus vaheukse kaudu ühendada Volkonski sviidiga.

Sviit Stackenscneider

Luksuslik Sviit Stackenscneider on suurusega 27m2, mille akendest avaneb kaunis vaade lossi peaväljakule. Sviit on saanud oma nime saksa päritolu andeka lossi arhitekti, hilisema Keiserliku õukonna arhitekti Andrei Stackenscneideri järgi, kelle tähelend algas just Keila-Joa lossi rajamisest.

Sviit Oriental

Luksuslik Sviit Oriental on suurusega 56m2, kahe avara magamistoaga ning nende akendest avaneb kaunis vaade lossi peaväljakule ja pargile.