Keila-Joa Loss Schloss Fall: muuseum, butiikhotell & restoran

Vaata meid:

Pulmad Keila-Joa lossis – elu ilusaim ja meeldejäävaim hetk

Abielu registreerimine ja pulmapidu on üks tähtsamaid päevi inimese elus. Iga noorpaar unistab muinasjutulisest pulmapäevast, kus kõikidel detailidel on tähendus, iga hetk on eriline ning ainulaadne!

Hästi õnnestunud ja meeldejääva pulmapeo üheks eelduseks on selle piduliku sündmuse toimumiskoht. Keila-Joa Schloss Fall on oma asukoha, unikaalse arhitektuuri ja kaunilt taastatud ajalooliste interjööridega selleks justkui loodud. Tutvuge lossi saalidega.

Anname endast parima, et teie elu tähtsam päev Keila-Joa loss Schloss Fall’is oleks just selline, millest olete unistanud – eriline ja meeldejääv.

Armas pruutpaar – olete oma elu tähtsaima päeva planeerimise eel lahkelt oodatud tutvuma Keila-Joa lossiga. Kuulame ära kõik teie soovid ja võimalused ning pakume omalt poolt välja sobivaimad lahendused. Vajadusel saame soovitada teile nii pulmakorraldajat, fotograafi, õhtujuhti kui ka floristi.

Et muuta pulmade planeerimine Teile mugavamaks oleme koostanud kaks pulmapaketti, mis sisaldavad Keila-Joa lossi I korruse saalide privaatset kasutust, tervitusjooki ning toitlustust. Lisa sööke ning jooke saab tellida lossi restoranist Cher Ami.

Pulmapaketile on võimalik lisaks broneerida ka majutus. Keila-Joa lossi peamaja teisel korrusel asuvad 5 luksuslikku sviiti, mis võimaldavad majutada 12 inimest. Soovi korral saab lisada 4 lisavoodit. Tutvuge lossi sviitidega.

PULMAPAKETT I

Hind: 105 € / inimene

Lossi I korruse saalide privaatne kasutus 10 h (14.00 – 00.00)

Ruumi rent peo pikendamiseks 360€/h

– Tervitusjook
– Canape ́, valikus 1tk/in
– Pearoog: valikus 1 pearoog
– Buffee valik: 10x50gr kokku 500gr/in
– Dessert
– Kohv/tee/allikavesi
– Pidulik kate laudadel

PULMAPAKETT II

Hind: 70 € / inimene

Lossi I korruse saalide privaatne kasutus 4 h

Ruumi rent peo pikendamiseks 360€/h

– Tervitusjook
– Pearoog: Valikus 1 pearoog
– Buffee valik: 6x50gr kokku 300gr/in
– Dessert
– Kohv/tee/allikavesi
– Pidulik kate laudadel

Lisa info saamiseks palun kirjutage info@schlossfall.com

Broneeringu kinnitab ettemaks 50%. Kogu paketi summa peab olema tasutud hiljemalt 30 päeva enne ürituse algust.