Keila-Joa Loss Schloss Fall: muuseum, butiikhotell & restoran

Vaata meid:

Pulmad

Abielu registreerimine ja pulmapidu on üks tähtsamaid päevi inimese elus. Iga noorpaar unistab muinasjutulisest pulmapäevast. Päevast, mille igal detailil on tähendus ja iga hetk eriline ja meeldejääv.
A ruumike conference room and event space for a maximum of 350 people. It is easily divided into three sections for smaller meetings, workshops or receptions. Extras include five booths for simultaneous interpretation, and an exhibition area.
Pulmad Keila-Joa lossis - elu ilusaim ja meeldejäävaim hetk.
Vaata üht imelist pulmapäeva Keila-Joa lossis SIIT.

Iga hästi õnnestunud ja meeldejääva pulmapeo üheks eelduseks on selle piduliku sündmuse toimumiskoht. Vaevalt leidub pruutpaari, kes ei unistaks pulmadest romantilises lossis! Keila-Joa Schloss Fall on oma asukoha, unikaalse arhitektuuri ja kaunilt taastatud ajalooliste interjööridega selleks justkui loodud.
Soovitame selliseks tähtsaks päevaks rentida kogu loss, et kõik, mis sel päeval toimub, oleks täiuslik: tulevase pruutpaari ja külaliste tervitamine lossi Vastuvõtusaalis, registreerimistseremoonia Sammassaalis, pidulik ja hõrk õhtusöök restoran Cher Ami poolt Söögisaalis, pulmavalss ja hilisemad tantsupoognad suures Kaminasaalis! Lisaks pruutpaari eriline pulmaöö lossi luksuslikus sviidis. Ka pruutpaari vanemad saavad tunda päeva erilisust, veetes peojärgse öö lossi sviitides. Suvisel ajal on võimalik pulmapeo osasid tegevusi planeerida ka lossi terrassile või lossiaeda, kuhu soovi korral on võimalik paigaldada peotelk. Ilutulestik ei ole lubatud.
Hea pruutpaar – olete oma elu tähtsaima päeva planeerimise eel lahkelt oodatud tutvuma Keila-Joa lossiga. Kuulame ära teie soovid ja võimalused ning pakume omalt poolt välja sobivaimad lahendused. Vajadusel saame soovitada teile nii pulmakorraldajat, kui ka teie pulmapäeva personaalset teenindust.
Anname endast parima, et teie elu tähtsam päev Keila-Joa lossis Schloss Fall oleks just selline, millest unistasite – eriline ja meeldejääv.