Keila-Joa Loss Schloss Fall: muuseum, butiikhotell & restoran

Vaata meid:

Muuseum

Alates 2014. aastast saab Keila-Joa lossi soklikorrusel külastada lossimuuseumi ja näitusesaali. Muuseumi püsiekspositsiooni tuumiku moodustab Keila-Joa lossi Schloss Falli ajalugu ning selle esimese omaniku, baltisaksa päritolu Venemaa sõjaväelase ja riigitegelase, krahv Konstantin Alexander Karl Wilhelm Christoph von Benckendorffi (1781-1844) ning tema tütre Mariaga abiellunud vürst Grigori Petrovitš Volkonski perekonna ajalugu tutvustav väljapanek. Muuseumi kõrvalväljapanekuks on maailmas ainulaadne Hümnide muuseum, mis annab suurepärase ülevaate eri riikide hümnidest ja neid loonud heliloojatest. Muuseumi näitusesaali eksponaate uuendatakse järjepidevalt ning need pakuvad aastaringselt avastamisrõõmu.

Külastajatel on võimalus tutvuda mitmekesiste, hoolikalt ja läbimõeldud näitustega, mis kajastavad eri kultuure, ajastuid ja kunstiliike tutvustavaid eriväljapanekuid ja hooajalisi näitusi.

Ekskursioone korraldame Keila-Joa lossis ja lossihoovis ettetellimisel erinevates võõrkeeltes, erineva kestvuse ning fookusteemadega nii gruppidele kui ka eraisikutele.